Rozcestníky

Adventura Textová - seznam

Adventura Textová - seznamSeznam textových adventur.

Obrázek Popis Další informace

Dallas

Výrobce: CrazyWare
Rok vydání: 1993
Žánr: adventura - textová
Jazyk: CZ

Hra na motivy velmi populárního seriálu Dallas. Podle kritiku, byl Ray Crebsem jediným kladným hrdinou v tomto seriálu a v této hře se ho zhostíme. Ray se dozví, že Ewingové mu ukradli miliónvé dědictví po prababičce z Arkansasu a vrcholem je i to, že mu zatajili hlavní roli ve filmu Buffallo Bill. Plný vzteku se rozhodne pomstít rodu Ewingů.

Download:0,3 MB

Hodnocení: 65%

Saboteur

Výrobce: Pavel Pospíšil
Rok vydání: 1993
Žánr: adventura - textová
Jazyk: CZ

Hra začíná, kdy hlavnímu hrdinovi rodiče odjeli na dovolenou j jaderskému moři a náležitě toho využil. Udělal si malý mejdan, ale když se (snad) druhého dne vzbudí, najde kousek papírku s vzkazem. Podívá se na hodinky a pochvílí někdo zavola se vzkazem: "Saboteure, do akce!" a tak začíná tato šílená adventura.

Download:0,07MB

Hodnocení: 75%

     
     

 

семена чиа монастырский чай

| Autor: angel | Vydáno dne 14. 06. 2011 | 2809 přečtení | Vytisknout článek


Články na tomto webu jsou buď mnou napsané, nebo od redaktoru. Můžete je najít na webech, kde jsem dříve psal. Nepřeji si, aby byli kopírované na jiný web bez mého svolení, povolené jsou odkazy na články.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server